Mariarosa
Punctueel en zeer vriendelijk, aan te bevelen! - Vertaald met AI
Je kunt de data van je reservering wijzigen/annuleren tot 23:59 uur op de dag vóór de aankomstdatum.
Een chauffeur haalt je voertuig op.
Je kunt de data van je reservering wijzigen/annuleren tot 23:59 uur op de dag vóór de aankomstdatum.
Een chauffeur haalt je voertuig op.
Bel de parkeergarage ongeveer 30 minuten voordat je aankomt bij de luchthaven. het telefoonnummer van de parkeergarage wordt gegeven na het voltooien van de reservering.
Tijdens het telefoongesprek zal iemand een ophaalpunt met je afspreken.
Bel naar de parkeergarage voor het ophalen van jouw auto. Het telefoonnummer van de parkeergarage wordt gegeven na het voltooien van de reservering
Ontmoetingspunt: T1 poort 17 of T2 voor de apotheek.
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.
Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.
Punctueel en zeer vriendelijk, aan te bevelen! - Vertaald met AI
Valetservice gebruikt op de luchthaven Malpensa. Het personeel was stipt en vriendelijk bij zowel het ophalen als het terugbrengen. - Vertaald met AI
Ik arriveerde met een volle tank en de auto werd bijna leeg aan mij teruggegeven. - Vertaald met AI