Imagen 1
Imagen 2
Imagen 3
Imagen 4

Parkeergarage Parc De Les Pruneres PARKIA

Rambla Pompeu Fabra, 9-19
4.0
Contactloze toegang

Reserveringsgegevens

Openingstijden

24 uur per dag geopend

Details

Car park located on La Rambla de Pompeu Fabra de Mollet del Vallés. A 5-minute walk from the Plaza Prat de la Riba and the Can Mulà Park, where the Menhir de Mollet is located. The Parc dels Colors and the Parish Church of San Vicente de Mollet are both a 15-minute walk from the car park.

Kenmerken

  • Gegarandeerde parkeerplaats
  • Parkeergarage met maximale hoogte (2.1m)
  • Flexibel inrijden
  • Toegankelijk voor mindervaliden
  • Overdekt
  • Beveiligd

Hoe er te komen

Ingang parkeergarage

Rambla de Pompeu Fabra 17

Instructies

BIJ AANKOMST:

TOEGANG TOT DE PARKEERPLAATS: Bij aankomst op de parkeerplaats stopt u voor de slagboom. NEEM GEEN KAARTJE. Wacht een paar seconden en uw kenteken wordt automatisch herkend door de kaartlezer. De slagboom gaat open zonder dat u iets hoeft te doen. Als de kaartlezer uw kenteken niet herkent, druk dan op de informatieknop op de inrijpaal en geef uw reservering en kenteken door aan de chauffeur. De medewerkers van Hulp op Afstand zoeken uw reservering en openen de slagboom voor u, zodat u bij het uitrijden niets hoeft te doen.

BIJ HET UITRIJDEN: Stop voor de slagboom. De kentekenlezer herkent uw voertuig net zoals bij aankomst op de parkeerplaats, zonder dat u iets hoeft te doen. Als de kentekenlezer uw voertuig niet herkent, neem dan contact op met de medewerkers van Hulp op Afstand via de intercom bij de slagboom.

TOEGANG VOETGANGERS: Gebruik de intercom bij de voetgangersingang en volg de instructies van het personeel. Werkt de intercom niet, bel dan het nummer op uw reservering.

LET OP: U kunt tot 30 minuten voor uw reserveringstijd de parkeerplaats oprijden, maar u dient deze extra tijd te betalen bij de parkeercontrole of kassa, volgens de lokale parkeertarieven. Als u buiten deze 30 minuten probeert de parkeerplaats op te rijden, gaat de slagboom niet open.

LET OP: Er is geen voorrangstoegang. Bij een evenement moet u in de rij staan ​​of wachten als de parkeerplaats vol is.

Beschikbare producten

Producten van Parclick

Onepass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.

Multiparking pass

Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.

Multipass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.

Parkeergarage Parc De Les Pruneres PARKIA: Beoordelingen

4.0
Gebaseerd op 2 meningen
Toegang
Faciliteiten
Personeel
isabelle

Reservering van twee weken. Onaangename medewerker die mijn betalingsbevestiging niet wilde bekijken. Mijn kenteken werd niet herkend. Aan het einde van mijn verblijf liet een andere collega van hem me eruit. - Vertaald met AI

kathryn

De parkeerplaats was makkelijk te vinden... niet te druk en ongeveer 10 minuten lopen van het treinstation La Fost met regelmatige treinen.. elk half uur naar Barcelona. - Vertaald met AI

Best beoordeelde parkeergarages in Mollet del Valles

De meest geboekte parkings