MARILYNE
Parkeergarages buiten de luchthaven met ophaalservice.
Je kunt de data van je reservering wijzigen/annuleren tot 23:59 uur op de dag vóór de aankomstdatum.
Tijdens het telefoongesprek zal iemand een ophaalpunt met je afspreken.
Bel naar de parkeergarage voor het ophalen van jouw auto. Het telefoonnummer van de parkeergarage wordt gegeven na het voltooien van de reservering
BIJ UW AANKOMST: Uw bediende neemt de dag voor uw reis tussen 10.00 en 18.00 uur contact met u op om u alle informatie te geven die u nodig hebt om uw boeking soepel te laten verlopen. Neem voor die tijd geen contact met hem/haar op. Uw bediende wacht u op bij de vertrekterminal. Er wordt een controle uitgevoerd en daarna overhandigt u uw sleutels aan uw bediende. OP UW TERUGKOMST: Nadat u uw bagage hebt opgehaald, neemt u contact op met uw bediende om het meest geschikte ontmoetingspunt te regelen.
Toeslagen kunnen worden toegevoegd en moeten worden betaald op de parkeerplaats voor aankomsten en vertrekken op feestdagen en/of 's nachts: tussen 21.00 en 07.00 uur: toeslag van €10. Laat het ons weten als je in een groep reist (als je meerdere boekingen tegelijk maakt). Het is essentieel om je aankomsttijd op de luchthaven te respecteren: Als u te vroeg aankomt: de valet zal uw voertuig niet ophalen voor het door u aangegeven tijdstip. De parkeerkosten zijn voor uw rekening. Als u te laat bent: als u meer dan een uur te laat bent, wordt u €15 in rekening gebracht. Vervolgens €10 voor elk half uur extra vertraging. Als je meer dan 2 uur te laat bent: wordt je reservering automatisch geannuleerd en heb je geen recht op restitutie. Toeslag van 20€ voor te grote voertuigen (bestelwagen, 4x4 enz...)
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.
Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.