De parking Victor Hugo Pompe is een Parijse parkeergarage van de Indigo groep die zich in het 16e arrondissement bevindt. U vindt het meer bepaald op het kruispunt van de Victor Hugolaan, de Belles Feuillesstraat en de Pompestraat. Deze Parijse parkeergarage is een van de beste opties die u in deze wijk van Parijs zult hebben als u aankomt bij de Porte Dauphine of als u de rue de la Pompe opgaat vanaf de Pont de Grenelle naast de Eiffeltoren. Als u bent gekomen voor administratieve afspraken in het XVIe eeuwse stadhuis of gewoon om uw visum op te halen in een van de volgende ambassades : Ambassade van Ivoorkust, Ambassade van Nigeria, Ambassade van Mauritanië, Ambassade van Kroatië, Ambassade van Thailand, Ambassade van Sri Lanka, Ambassade van Maleisië, Ambassade van Portugal, Ambassade van Libanon, Ambassade van Koeweit, wees gerustgesteld dat de Victor Hugo parkeergarage op slechts enkele minuten loopafstand van elk van deze vestigingen ligt.
Voor reizigers die in Hotel Mélia, Hotel Victor Hugo Paris Kléber, Hotel Renaissance Paris le Parc Trocadéro of Le Metropolitan verblijven, hoeft u zich geen zorgen te maken als u geen parkeergelegenheid in het hotel heeft, want u kunt uw auto parkeren in de Victor Hugo Pompe parkeergarage, die direct naast het hotel ligt. En voor de meer georganiseerde, kunt u zelfs uw ruimte op voorhand reserveren dankzij onze mobiele applicatie!
Bent u student aan de Paris Ouest Business School - ISG? Als u op zoek bent naar een parkeeroplossing in een Parijse parkeergarage naast de school waar u studeert, ligt de Indigo Victor Hugo Pompe-parkeergarage op slechts 7 minuten loopafstand. Ontmoet vanaf 12 uur 's middags of tussen twee binnenplaatsen in de rue Gustave Courbet in de Coffee Parisien voor een kopje koffie of geniet van een Amerikaans menu in een warme en vriendelijke omgeving. En als de Coffee Parisien niet naar uw smaak is, vindt u tal van andere restaurants, bistro's, cafés of bakkerijen in de rue de Longchamp of in de Victor Hugolaan voor uw lunchpauzes.
Misschien bent u op zoek naar een Parijse parkeerplaats omdat u naar het Medisch Analyse Laboratorium van Dr. Michel Cohen gaat, gelegen aan de Victor Hugolaan of een afspraak heeft in de Nescens Paris Spontini Kliniek in de rue Spontinie voor een buikwandcorrectie, neuscorrectie of lymfedrainage, ook hier is de juiste parkeergarage de Indigo Victor Hugo Pompe Parking op 120 Avenue Victor Hugo, 75016 Parijs.
Moet u een cadeautje kopen of wil je gewoon gaan winkelen? Neem gewoon de Victor Hugolaan in de richting van de Arc de Triomphe via het Victor Hugo-plein. U vindt er een aantal winkels zoals de Comptoir des Cotonniers maar ook boekwinkels aan de Victor Hugolaan.