Parkeerschema op feestdagen: 06:00-10:00-20:00-01:00.
Augustus schema: 06:00-10:00-20:00-01:00.
In deze parkeergarage is het noodzakelijk om de sleutels achter te laten.
LPG-voertuigen hebben toegang tot deze parkeerplaats.
In deze parkeergarage is het mogelijk om elektrische auto's op te laden. De kosten voor het opladen zijn niet inbegrepen in de parkeerprijs.
Andere beschikbare diensten: auto- en motorwerkplaats, autowasstraat, voertuigkeuring tot 3,5 ton, verkoop van auto’s.
Verbindingen en vervoer: Metro C (in 10 minuten bij het Colosseum).
Bent u op zoek naar een parkeerplaats nabij het historische centrum van de hoofdstad, maar wilt u het verkeer en de eindeloze wachtrijen vermijden? Wilt u ook profiteren van tal van diensten voor uw auto? Hier is de perfecte oplossing voor jou: de Rome Auto Center parking in de wijk Pigneto voldoet aan al deze behoeften!
De parkeergarage Centro Auto Roma heeft een strategische ligging: het ligt op slechts 2,5 km van het station Termini, vlakbij het begin van de Via Prenestina, waar tal van bussen passeren, en niet ver van de Via Casilina en de ringweg van Tiburtina.
Niet ver weg ligt de wijk San Lorenzo, beroemd om zijn nachtleven en nachtleven, en waar zich ook het kleine station Roma San Lorenzo bevindt (op 1,5 km afstand).
Als de strategische ligging niet het enige verzoek is dat u heeft voor uw verblijf in de hoofdstad, weet dan ook dat de parkeergarage Centro Auto Roma wordt bewaakt en uitgerust met een bewakingssysteem, en vooral dat het een overdekte parkeerplaats is, zodat uw auto wees beschermd tegen slecht weer, vooral tijdens de winter.
Maar daar hield het niet op: de parkeerplaats van het Rome Auto Center is eigenlijk ook een werkplaats, wat betekent dat het indien nodig ook reparaties en onderhoud kan uitvoeren, en natuurlijk kan het u alle mogelijke hulp bieden voor uw voertuig. De mechanica staat tot uw beschikking voor elke eventualiteit!
Wilt u een stadsrondrit maken vanaf de parkeerplaats Centro Auto Roma? Op slechts 600 m (7 minuten lopen) is de metrohalte lijn C Pigneto, waarmee u in twee haltes bij het eindpunt aankomt, dat is het station San Giovanni, dat zijn naam dankt aan de prachtige basiliek van San Giovanni in Laterano (dat is ongeveer 2 km van de parkeerplaats). Niet ver weg, en in ieder geval iets meer dan 1 km vanaf de parkeerplaats Centro Auto Roma, ligt het suggestieve Piazza di Porta Maggiore (15 minuten te voet), voorheen het convergentiepunt van 8 aquaducten van de stad, nu maken ze deel uit van van stadsvervoer met talrijke bus- en tramhaltes.
Ten slotte zijn de stations Rome Tiburtina en Rome Prenestina ook gemakkelijk bereikbaar vanaf de parkeergarage Centro Auto Roma, respectievelijk 27 minuten en 18 minuten over de weg met het stadsvervoer.
Wacht niet langer: reserveer nu uw plaats in de parkeergarage Centro Auto Roma en profiteer van al het comfort dat het biedt! Snel en eenvoudig met Parclick.