Imagen 1
Imagen 2

Parkeergarage San Agustín Centro PARKIA

Plaça de Sant Agustí, 37
4.1
Contactloze toegang

Reserveringsgegevens

Openingstijden

24 uur per dag geopend

Details

De parkeergarage PARKIA San Agustín Centro bevindt zich in de stad Valencia, meer bepaald op het Plaza San Agustín. De parkeergarage San Agustín heeft een bevoorrechte ligging voor zowel toeristen als inwoners van het gebied, want het ligt aan een van de randen van het historische centrum. Het is ook zeer goed verbonden met het openbaar vervoer van de stad. Op slechts 3 minuten lopen ligt de metrohalte Xátiva, die wordt bediend door de lijnen 5, 9 en 3. Iets verderop ligt de gelijknamige bushalte, die door twaalf lijnen wordt bediend. Vanaf deze locatie kunt u door het hele stadscentrum lopen en de Santo Cáliz in de kathedraal, de Basílica de la Vírgen de los Desamparados en de Centrale Markt, toeristische attracties, bezoeken. U kunt genieten van typisch Valenciaans snoepgoed zoals warme chocolademelk met beignets of een heerlijke horchata met fartons. Zelfs voor locals kan het een goede optie zijn om te parkeren, want er zijn nauwelijks gratis parkeerplaatsen in het centrum, dus vanaf hier kunt u bijna het hele centrum te voet bereiken. Deze parkeergarage San Agustín Valencia is een overdekte parkeergarage van de Parkia-groep. Het grote voordeel van deze parkeergarage is dat ze 24 uur per dag en 7 dagen per week geopend is, zodat u geen tijdsproblemen krijgt met uw boekingen. De parkeergarage San Agustín Centro beschikt over gereserveerde plaatsen voor personen met beperkte mobiliteit en een gesloten videobewakingssysteem zodat de voertuigen in de parkeergarage volledig worden bewaakt. De tarieven variëren van één dag tot een hele maand, en tijdens uw verblijf kunt u de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als u wilt. U hoeft alleen maar de aanwijzingen bij uw reservering te volgen.

Kenmerken

  • Gegarandeerde parkeerplaats
  • Parkeergarage met maximale hoogte (2.1m)
  • Toegankelijk voor mindervaliden
  • Overdekt
  • Beveiligd

Hoe er te komen

Ingang parkeergarage

Av. de l'Oest, Ciutat Vella,

Instructies

BIJ AANKOMST:

TOEGANG TOT DE PARKEERPLAATS: Stop bij aankomst bij de parkeergarage voor de slagboom. Wacht een paar seconden en uw kenteken wordt automatisch herkend door de lezer. De slagboom gaat open, NEEM HET TICKET dat automatisch wordt afgedrukt. Indien de lezer uw kenteken NIET herkent, NEEM DAN GEEN TICKET en druk op de informatieknop op de zuil bij de ingang (i) en geef uw reservering en kenteken door. Het personeel van de hulp op afstand zal uw reservering opzoeken en de slagboom voor u openen, zodat u bij het verlaten van de parkeergarage niets meer hoeft te doen. Als uw kenteken NIET overeenkomt met het kenteken op de voucher, bel dan via de intercom en geef uw nieuwe kenteken door.

BIJ VERTREK: Stop voor de slagboom. De kentekenlezer herkent uw voertuig net als bij aankomst, zonder dat u zelf iets hoeft te doen. Als de kentekenlezer uw voertuig niet herkent, neem dan contact op met het personeel van de hulp op afstand via de intercom bij de slagboom.

TOEGANG VOOR VOETGANGERS: Gebruik de intercom bij de voetgangersingang en volg de instructies van het personeel op. Mocht de intercom niet werken, bel dan het nummer dat in uw reservering staat.

LET OP: U heeft toegang tot de parkeergarage tot 30 minuten voor de gereserveerde tijd, maar u dient deze extra tijd te betalen bij de controlecabine of de betaalautomaat, volgens de lokale parkeertarieven. Als u probeert de parkeergarage buiten deze marge van 30 minuten te betreden, gaat de slagboom niet open.

ONTHOUD DAT: Er is geen voorrang bij de ingang; in het geval van evenementen moet u in de rij staan of wachten als de parkeergarage vol is.

Beschikbare producten

Producten van Parclick

Onepass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.

Multiparking pass

Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.

Multipass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.

Parkeergarage San Agustín Centro PARKIA: Beoordelingen

4.1
Gebaseerd op 144 meningen
Toegang
Faciliteiten
Personeel
Heiko

Parkhauseingang war schwer zu erkennen, weil direkt davor ein anderer Parkhauseingang war.

Encarna

El acceso externo(rampa) no esta indicado el nombre del parking y las plazas un poco justas

JORDI

Parking cèntric, molt pràctic tenir-lo contractat des de casa amb Parclick. Reconeixement de matrícula, entrades i sortides ilimitades, tornaré.

Best beoordeelde parkeergarages in Valencia

De meest geboekte parkings