Sandra
Para mi fue muy cómodo y estoy muy contenta en breve lo volveré a utilizar
Je kunt echter reserveren bij een van de nabijgelegen parkeerplaatsen die we voorstellen.
Parkeergarages buiten de luchthaven met ophaalservice.
Je kunt de data van je reservering wijzigen/annuleren tot 23:59 uur op de dag vóór de aankomstdatum.
BIJ AANKOMST: Onze chauffeur in zwart uniform met groen officieel logo zal op je wachten bij de Vertrekterminal, op de express parkeerplaats T1 of voor de Miró muurschildering T2(B). Het voertuig wordt gecontroleerd voordat het naar de parkeerplaats wordt gebracht.
Bel de parkeergarage ongeveer 30 minuten voordat je aankomt bij de luchthaven. het telefoonnummer van de parkeergarage wordt gegeven na het voltooien van de reservering.
Tijdens het telefoongesprek zal iemand een ophaalpunt met je afspreken.
Bij aankomst is er een inspectie van jouw voertuig.
Bel naar de parkeergarage voor het ophalen van jouw auto. Het telefoonnummer van de parkeergarage wordt gegeven na het voltooien van de reservering
BIJ TERUGKEER: Nadat je je bagage hebt opgehaald, bel je de chauffeur op het telefoonnummer dat in je bevestigingsmail staat. De chauffeur zal het voertuig afleveren op het aangegeven ontmoetingspunt.
In het geval van een wijziging van je boeking tijdens je reis, nodigen we je uit om contact op te nemen met het nummer van de chauffeur dat in je bevestigingsmail staat: 633601483. BELANGRIJKE OPMERKINGEN: 1) HET BEDRIJF IS NIET VERANTWOORDELIJK VOOR WAARDEVOLLE SPULLEN DIE IN HET VOERTUIG ZIJN ACHTERGELATEN EN DIE NIET VAN TEVOREN ZIJN GEMELD. 2) IN GEVAL VAN NIET-TERUGKEER OP DE DAG DIE OP JE RESERVERING STAAT AANGEGEVEN, GELDT VOOR ELKE EXTRA DAG EEN TOESLAG VAN 10 EURO PER DAG.
Als je de parkeertijd overschrijdt, moet je deze direct aan de chauffeur betalen met je creditcard, volgens het geldende uurtarief. ER WORDT 10 EURO IN REKENING GEBRACHT ALS JE TERUGVLUCHT DOOR VERTRAGING LATER DAN 00:30 UUR AANKOMT. JE MOET ONS VERWITTIGEN VIA TELEFOON OF WHATSAPP In geval van vertraging van de vlucht om het voertuig op te halen, wordt een boete van 10 euro per dag vertraging in rekening gebracht.
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.
Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.
Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.
Para mi fue muy cómodo y estoy muy contenta en breve lo volveré a utilizar
Empleados muy amables y pides explicaciones y te las dan sin ningún problema,muy agradecido por todo volveré a usarlo no hay duda muchas gracias por todo
Efficient, friendly staff. I will continue to use this company without doubt as the price and service is excellent.