Zoek je een parkeerplaats op het vliegveld van Bilbao? Flypark Valet is van jou! Het is uw parkeerplaats om naar het vliegveld te gaan, u bent over 8 minuten klaar om uw volgende vlucht te nemen.
Parkeren in Bilbao is nog nooit zo gemakkelijk geweest. Gelegen in het Gastañaga Auzoa gebied, naast anderen zoals San Cristóbal Auzoa op de weg naar Mungia in het Astikene Industrieterrein in Calle Errotazarre.
Naast deze goedkope parkeergarage vindt u tal van winkels zoals de Agrojardin Astikene, waaronder autoverhuurbedrijven zoals Drivalia Car Rental - Bilbao Airport, Record Go rent a car - Bilbao Airport, Ok RentAcar Talur Luxury Cars. Er zijn ook andere bedrijven zoals Transporte international suso, Interclym S.A., Gruas iratxe S.L., Lexce, Lexce Industries, paraplu Jani Markel, Baskolan, Relasa, Carnicas Capre, Lastetxe Group, S.L., Grupo Lodinorte, Endsl of Trebil.
In de omgeving kunt u stoppen voor de lunch in het Urbe restaurant of in de cafetaria het ciderhuis en uitrusten in de dichtstbijzijnde hotels zoals het Hotel New Bilbao Airport of het Holiday Inn Express Bilbao. Er is ook een servicestation genaamd USOA en andere winkels zoals Dachser Spain of DHL Parcel.
Als u het niet erg vindt om de auto te nemen en nog een paar minuten te rijden, kunt u naar een ander gebied gaan waar u andere autoverhuurbedrijven vindt zoals Europcar, Hertz of de Nationale Autoverhuur in de Gaztañaga buurt. Om te stoppen voor de lunch kunt u ook kijken naar Santa Gloria of MasQMenos. Burger King of de Starbucks zijn ook andere etablissementen die je hiernaast vindt.
In de buurt van het vliegveld vindt u een zeer druk gebied genaamd Txona Auzoa, dat u kunt bereiken via de Bilbao-Mungia-snelweg. Daar kunt u genieten van buitenruimtes dankzij het Derio-sportcentrum of het San Estebezpark. Het beoefenen van sport maakt deel uit van de vrijetijdsactiviteiten in de omgeving, zoals het bezoeken van de Celles Golf School, de Derio Golf Course of de Derio Paddle Tennis Club.
U kunt ook ontspannen in hotels zoals het Seminario Bilbao hotel of het Arriortua huis op het platteland. Eet in restaurants zoals het Zirikada Restaurant, de Tik Tak of de Baserri Antzokia.
U vindt er ook andere bedrijven zoals Centro empresarial INBISA Derio, brammer, Semantic Systems, Puertas Lorenzo, Planta Zamudio-Rotobasque, Indie Campers Bilbao of Murprotec EUSKADI, allemaal gelegen op het industrieterrein van Ugaldeguren.
FLYPARK Valet Bilbao Airport, uw beste optie om te parkeren op de luchthaven van Bilbao.