Moet u uw auto parkeren in de Barrio de Salamanca in de Zona Lista? Met de parkeerplaats PROMOPARC Montesa 31 lossen wij het voor u op! Deze parkeergarage bevindt zich in de Montesa straat 31, tussen de straten José Ortega y Gasset en Don Ramón de la Cruz en op een steenworp afstand van het María Eva Duarte De Perón Park. Het is ook zeer dicht bij La Guindalera, Las Ventas en Plaza de Toro Las Ventas, een paar stappen van Goya en het winkelgebied, El Corte Inglés de Goya en het Wizink Center en Calle Conde de Peñalver, vol met winkels en winkels. Als u uw auto in deze parkeergarage achterlaat, kunt u ook gebruik maken van het metrostation Manuel Becerra en bent u in een paar minuten in andere wijken van Madrid.
De PROMOPARC Montesa 31 parkeerplaats is zeer goed gelegen en dicht bij Francisco Silvela straat, Alcalá straat, en Doctor Esquerdo straat die goed verbonden zijn met de M30 en zal u toelaten om in en uit Madrid gemakkelijk, dus het is een perfecte parkeerplaats als u uw auto achter te laten in een goed gelegen parkeerplaats.
Dicht bij de PROMOPARC Montesa 31 parkeerplaats vindt u de beroemde en populaire bar Entre Cáceres y Badajoz, die u grote porties brengt voor bij uw stokjes; en als u een stukje loopt naar de Plaza de Manuel Becerra vindt u enkele andere bekende bars, zoals Lizarrán, El Cano, Pepita Pulgarcita, Don Pepe Bar, Volapié, La Quinta, Don Pepe Bar, onder anderen.
Enkele andere restaurants in de omgeving zijn El Pescador, Tandoori Station, El Rincón de Jaén I, Restaurante Colósimo, La Descarada, El Barril de Alcántara, Asador Gerardo, Cazorla, Gracias Padre Taquería, Cilindro Restaurante, La Antigua Churrería, onder andere, allemaal gelegen in Lista, Barrio de Salamanca. Andere bezienswaardigheden in de buurt zijn de Mercadona gelegen in Calle Ayala 89 en het Centro Deportivo Viding Alcántara gelegen in Calle Alcántara 26. Dus als u een van deze plaatsen bezoekt, weet u waar u uw voertuig kunt parkeren, in de PROMOPARC Montesa 31 parkeergarage.
De Barrio de Salamanca is een van de beroemdste wijken van Madrid vanwege de representatieve gebouwen, de leuke winkels en de gerenommeerde restaurants, dus als u met de auto naar deze wijk van Madrid moet, raden wij u aan om te parkeren in de Montesa 31 parkeerplaats, waar u uw auto veilig kunt achterlaten voor wat uw verblijf ook is en tegen zeer betaalbare prijzen.
Reserveer nu uw parkeerplaats bij PROMOPARC Montesa 31 parkeergarage!