Als u naar het Movistar Arena gaat, omdat u een sportwedstrijd, evenement of concert gaat zien in deze grote multifunctionele ruimte, is de parkeerplaats Movistar Arena - New Capital 2000 ideaal.
Als je op Plaza Felipe II de Goya afspreekt voor een paar biertjes of als je trek hebt in torreznos of horchata, is dit ook de perfecte plek om te parkeren. Het ligt net onder de Plaza del Wizink, wat betekent dat je na het parkeren gewoon de lift neemt en naar boven gaat naar de Plaza Felipe II; gewoon zo.
Bovendien biedt deze geweldige parkeergarage 24-uurs bewaking, liften en roltrappen, toiletten, toegang voor gehandicapten, babyverzorgingsfaciliteiten, preventieve blaastest, car wash en benijdenswaardige tarieven. Waar wacht u nog op? Reserveer uw parkeerplaats in de parkeergarage Movistar Arena - New Capital 2000 met Parclick.
In de omgeving zijn er eindeloos veel mogelijkheden om uw eetlust (en dorst) te lessen, voor alle smaken en kleuren, en ook voor alle budgetten. Niet onvermeld mogen blijven Tommy Mels op de Plaza de Goya de Felipe II, La Tagliatella, Cerveceria la Sureña, El Barril de Goya, Los Torreznos, El Pequeño Barco, Tirón Cervecería, Jorge Juan 92, 100 Montaditos, Le Petit Prince, Gelati Dino, en Calvin naast vele anderen. Dus, als je een van deze plaatsen bezoekt, weet je waar je moet parkeren ;)
Als u de namiddag wilt doorbrengen met winkelen in de Calle Goya of de Calle Alcalá, raden wij u de parking van het Movistar Arena- New Capital 2000 aan, want die bevindt zich op enkele meters van winkels zoals: El Corte Inglés de Goya, Tommy Hilfiger, Adidas, Springfield, Salvador Bachiller, Media Markt, Intimissimi, Massimo Dutti, Sfera, Women's Secret, Verdecora, Parfois, Douglas Perfumería, Casa del Libro, allemaal gelegen in het winkelgebied van Goya.
Als u een bezoek gaat brengen aan de Fábrica Nacional de Moneda y Timbre, de kantoren van El Corte Inglés of het Nuevo Teatro de Alcalá, is deze parkeerplaats uw beste optie.
Als u niet te laat wilt komen voor uw medische afspraak in de kliniek Nuestra Señora del Rosario, in het ziekenhuis Santa Cristina, in het ziekenhuis Gregorio Marañón, of in het Gabinete Ginecológico de Salamanca, als u een afspraak heeft bij de tandarts van Jorge Juan Dental of de oogarts van Instituto Oto Vértigo of als u net op tijd bent voor uw onderzoeken bij Eurofins Megalab, aarzel dan niet om te parkeren bij Parking Movistar Arena - New Capital 2000.