Imagen 1
Imagen 2
Officiële Parkeergarage
Gratis shuttleservice

Parkeergarage P6 Smart T2 Malpensa - SEA Ufficiale (Scoperto)

Via Cipriano Facchinetti,
Contactloze toegang

Reserveringsgegevens

Openingstijden

24 uur per dag geopend

Details

Deze parkeerplaats biedt gratis shuttle naar de luchthaven. Om zich tussen de parkeerplaatsen en terminals te verplaatsen, rijdt er ongeveer elke 15 minuten een gratis shuttle. Tijdens de nachturen is de frequentie ongeveer elke 30 minuten: Van T1 van 02:30 tot 04:00 Van parkeerplaats P6 van 02:15 tot 03:45 De P6 Smart Openlucht in Malpensa is de officiële SEA-parkeerplaats, ideaal voor reizigers die op zoek zijn naar een voordelige, veilige en praktische optie nabij de terminals. Gelegen op korte afstand van de vertrek- en aankomsthallen, biedt het snelle toegang tot de luchthaven en is perfect voor korte, middellange of lange verblijven. Kiezen voor P6 Smart Openlucht Malpensa parkeren betekent vertrouwen op een efficiënte en betrouwbare service met concurrerende tarieven en ruime beschikbaarheid van parkeerplaatsen. Met officieel SEA-beheer en directe verbindingen naar de terminals is het een van de beste opties voor veilig, praktisch en gemakkelijk bereikbaar parkeren nabij de luchthaven van Malpensa. Boek online en reis zorgeloos.

Kenmerken

  • Gegarandeerde parkeerplaats

Hoe er te komen

Ingang parkeergarage

Instructies

Voor het begin van jouw reis

Wanneer je aankomt bij de parkeergarage, kom binnen door entry.method.barcode

ALS DE SLAGBOOM NIET OPENGAAT: Neem contact op met de remote service en geef de "external booking ID" door die op je bevestigingsvoucher staat. Als alternatief kunt u contact opnemen met een medewerker door te bellen naar +39 02 7486 5621 - +39 02 7486 5622.

Locatie van de bus- of shuttle stop welke je naar de terminal zal brengen: De belangrijkste haltes van de shuttle bevinden zich: Bij Terminal 1, voor het Sheraton Hotel Bij Terminal 2, voor de Arrivals richting P6 Bij Terminal 2, nabij het treinstation richting T1

Na jouw reis

Na het ophalen van jouw bagage, ga naar de volgende bushalte.

Terminal T2

Locatie van de shuttle bus die vertrekt richting de parkeergarage:

Dicht bij het punt waar de shuttle u bij aankomst heeft afgezet, bevindt zich de halte van de shuttle die u rechtstreeks naar de parkeerplaats brengt. Bij twijfel kunt u het luchthavenpersoneel of de shuttlechauffeur vragen.

Verdere Informatie

Om tussen de parkeerplaatsen en de terminals te reizen, rijdt er ongeveer elke 15 minuten een gratis pendelbus. Tijdens de nachturen is de frequentie ongeveer elke 30 minuten: Vanaf T1: 02:30 tot 04:00 Vanaf parkeerplaats P6: 02:15 tot 03:45

Beschikbare producten

Producten van Parclick

Onepass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats maar één keer op- en afrijden.

Multiparking pass

Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van het volledige netwerk van parkeergarages van deze operator, beschikbaar bij Parclick.

Multipass

Tijdens je verblijf kun je de parkeerplaats zo vaak in- en uitrijden als je wilt.

Best beoordeelde parkeergarages in Somma Lombardo

Interessante plaatsen en evenementen dichtbij P6 Smart T2 Malpensa - SEA Ufficiale (Scoperto)

De meest geboekte parkings