De goedkoopste parkeertarieven op Madrid Barajas Airport voor T1-T2-T3 en T4 zijn als volgt, indien u boekt via Parclick:
De prijs zal afhangen van het aantal dagen. De tarieven hebben aflopende prijzen, hoe meer dagen, hoe lager de totaalprijs. Het hangt ook af van de service die u kiest, want u kunt 1. Direct bij de terminal parkeren op de officiële AENA parkeerplaatsen; 2. Een parkeerplaats huren met een valet service die uw auto ophaalt en aflevert bij de terminal van uw vlucht; en 3. Parkeren in nabijgelegen parkeergarages die een pendeldienst hebben naar de terminal van uw vlucht (deze service is meestal de goedkoopste van de 3). Ook of de parkeerplaats overdekt of onoverdekt is, want de laatste optie is het goedkoopst.
Laat uw auto tot 365 dagen bij ons achter, dan kunt u er zeker van zijn dat hij er nog steeds staat wanneer u terugkomt, veilig en wel, zodat u samen verder kunt gaan met uw grote avonturen.
Goedkoopste parkeerplaats bij Madrid Barajas Airport voor een verblijf van 8 dagen.
Wil je advies? Nou, we zijn echt op zoek en we gaan je een van de beste geven die gegeven kan worden. Op de luchthaven bieden de parkings meestal zeer goedkope tarieven voor wie zijn auto voor lange tijd achterlaat. Dus als u naar Madrid komt en uw auto niet nodig hebt, is het niet gek om hem in een van deze parkeergarages achter te laten en dan met de metro te gaan, die u vindt op lijn 8 die u naar Nuevos Ministerios brengt. Je zult een hoop besparen. Nu, geniet van je reis.
Wat zijn de beste parkeeropties bij Madrid Airport (MAD)?
U kunt uw auto laten staan op de officiële AENA luchthavens, met Parclick kunt u uw plaats reserveren in een van hun parkeergarages. U kunt parkeren in de parkeergarages AENA Madrid-Barajas Airport - General P1, AENA Madrid Barajas Airport Long Stay T1-T2-T3-T4, AENA Barajas-Madrid Long Stay (T1-T2-T3), AENA Madrid-Barajas Airport - VIP T4, parkeerplaats AENA Aeropuerto de Madrid-Barajas - Low Cost T1-T2-T3, parkeerplaats AENA Aeropuerto de Madrid-Barajas - General P4 (modules A-B-E-F) vanaf £15 per dag, 2 dagen/ £25, 3 dagen/ £33, £42/ 4 dagen, £51/ 5 dagen, £64/ 6 dagen, £64/ 7 dagen. Ook als u met de AVE naar Madrid komt voor een verbinding vanaf de luchthaven Barajas, kunt u uw auto comfortabel achterlaten in een parkeergarage in Atocha en reserveren met de Parclick-parkeerapp voor Android en iOS, en ook de parkeermeter op straat betalen.
U kunt ook kiezen voor een valet service naar de terminal, die uw voertuig vlak voor uw vertrekvlucht ophaalt en bij aankomst bij de terminal weer bij u terugbrengt. Enkele parkeergarages die deze dienst op T4 aanbieden zijn Parking10 - Valet - Renfe Estación Aeropuerto T4, Parking Express Valet, Parking Plus - Valet, Parking Apark Premium - Valet - Overdekt, Parking Apark Preference - Valet - Overdekt, Parking10 - Valet, Parking Aparcamadrid Valet Premium, Parking ViParking - Valet - Overdekt, Parkingcar - Valet - Niet Overdekt, Parking Apark Standard - Valet - Overdekt.
Een andere optie is om uw auto achter te laten in een parkeergarage met een gratis pendeldienst naar de terminal, deze service is het goedkoopst dus als u geld wilt besparen raden wij u een aantal van deze parkeergarages aan: Parking Blanco 2 - P&R, Parking Blanco 1 - P&R, Wifi Park, Parking Barajas T1-T2-T3-T4, Parking PN Naranja - P&R, Parking Hotel Crowne Plaza - P&R.
Als u het niet kunt opbrengen om net op tijd te komen en alles onder controle te hebben, bieden wij u bij Parclick de mogelijkheid om vooraf online te reserveren in een van de beveiligde parkeergarages die wij aanbieden. Bovendien is parkeren op luchthavens erg duur, dus bieden wij u de beste opties in de buurt van de terminal die u gaat gebruiken (wij herinneren u eraan dat er vier zijn: T1, T2, T3 en T4).
Dit zijn de belangrijkste kenmerken van de parkeerservice op de luchthaven van Madrid:
Volg deze eenvoudige stappen om een parkeerplaats te vinden in de terminals T1, T2, T3 en T4 van de luchthaven van Madrid:
Gratis parkeren in de buurt van de luchthaven Barajas is niet mogelijk, aangezien alle nabijgelegen parkeerterreinen betaalfaciliteiten zijn. Als u met de auto naar de luchthaven wilt reizen en geld wilt besparen op parkeren tijdens uw reis, moet u naast het metrostation Barajas parkeren en met het openbaar vervoer naar uw terminal gaan. Vergeet niet dat u een extra toeslag op uw ticket moet betalen om met de metro naar de luchthaven van Madrid te kunnen reizen.
Is het jouw beurt om iemand op te pikken bij T4? U moet met uw auto naar de parkeerplaats AENA General P4 gaan en vervolgens naar de begane grond naar de aankomsthal van de luchthaven.
Als u niet duur wilt betalen, riskeer dan niet uw auto achter te laten in een dubbele rij of op een taxistandplaats, het is een luchthaven en de autoriteiten zijn overal. Bespaar uzelf geld, gedoe en rompslomp en boek een parkeerplaats bij Parclick voor de tijd die u nodig heeft, u kunt de tarieven van verschillende parkeergarages op onze website of app bekijken en de parkeergarage kiezen die het beste bij u past.
De luchthaven Madrid Barajas is de eerste van Spanje wat passagiersverkeer betreft en het is heel moeilijk om er niemand tegen te komen, u weet wat ze zeggen: de wereld is klein. Het is ook de vijfde in Europa en de twintigste in de wereld... Bijna niets! Dus elke keer als je deze luchthaven gebruikt en je auto moet gebruiken, weet je het! Altijd parkeren met Parclick.
Gebaseerd op 714 beoordelingen. Het gemiddelde wordt verkregen uit de beoordelingen van klanten die een parkeerplaats bij Parclick hebben gereserveerd.